Web'de Göster
Sayı:2019-12-01           ARALIK 2019

Trabzon TEKNOKENT'ten Yerli Otomobile Destek

Trabzon Teknokent Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı Altaş, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun ürettiği yerli otomobil ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzon'da TEKNOLİG Heyecanı Başlıyor

Trabzon Teknoloji Ligi (TEKNOLİG) kapsamında Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi, Trabzon Teknokent, Ortahisar Belediyesi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Türkiye Gençlik Vakfı Trabzon İl Temsilciliği, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Dirençnet ve TÜSİDAM arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Trabzon Teknokent Stajyerim Nerede? Projesine Başlıyor

Trabzon Teknokent ilk Arge proje başvurusuna hazırlanıyor. KTÜ Araştırma ve Kariyer Klubü tarafından gerçekleştirilen ziyarette Trabzon Teknokent TTO Uzmanımız Emre ÇOLAK'ın gündeme getirdiği proje üniversite öğrencilerinin zorunlu staj dönemlerini daha interaktif bir şekilde yönetilmesini amaçlıyor.

TÜBİTAK BİGG'e TİM-TEB Girişim Evi ile Hazırlanın!

Teknoloji Odaklı Yenilikçi iş Fikirlerine 200 BİN TL hibe sağlayan TÜBİTAK BİGG'e TİM-TEB Girişim Evi ile Hazırlanın! İş fikrinizin ticarileşmesi yolunda eğitimlere katılın, deneyimli mentorlerle ve danışmanlarla çalışın, TİM ve TEB'in networking ve yatırım etkinliklerine katılma şansı yakalayın!
BAŞVURU İÇİN SON TARİH 31 OCAK 2020!

Çağrılar Ve Etkinlikler

ERA-NET NEURON Cofund Projesi 2020 Ortak Uluslararası Çağrısı (JTC 2020) Açıldı

TÜBİTAK ile Polonya Ulusal Araştırma ve Geliştirme Merkezi Arasındaki İkili İşbirliği Çağrısı Açıldı

CELTIC-EUROGIA Proje Teklifleri Günü İçin EUREKA Seyahat Desteği Verilecek

 
EN-UAC (ERA-NET Cofund Urban Accessibility and Connectivity) Çağrısı Açıldı!

TÜBİTAK BiGG 2019 Yılı 1. Çağrısının Sonuçları Belli Oldu

BİGG 2019 yılı çağrısı kapsamında Ar-Ge projelerine yöenelik şirketleşme çalışmalarına bölgemizde başlayan Dr. Öğr. Üyesi Özlem ÇOBAN ve Seyfullah TOMBUL'u ailemize katıldıkları için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Diğer Yayınlarımız

Trabzon Teknokent Firma Kataloğu

Teknokent Kasım E-Bülteni

TRABZON TEKNOLOJI GELIŞTIRME BÖLGESI YÖNETICI A.Ş. | ÜNIVERSITE MAH. HASTANE CAD. NO:33 | 61081 TRABZON | TÜRKIYE
© TRABZON TEKNOKENT, 2019