Web'de Göster
Sayı:2019-10-01           KASIM 2019

Trabzon TEKNOKENT Teknoloji Kaptanlarını Seçti

Trabzon TEKNOKENT olarak bizlere TGB Genel Sıralamasında 13. Sıraya yerleştiren ve EN İYİ GELİŞME GÖSTEREN TGB ödülü alma sevincini yaşatan bölgemizdeki bütün firmalarımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Trabzon TEKNOKENT EN'leri

Trabzon TEKNOLOJİ Kaptanlarını görmek için daha fazlasına tıklayabilirsiniz.

Biz Yaptık Girişimcilik Çalıştayı

Trabzon Teknokent tarafından KTÜ Elektrik-Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri ve Tim-Teb Girişim Evi ortaklığıyla Tasarımcı Düşünce Teknikleri ile İş Fikri Bulma Kampı Düzenlenmiştir. 2 gün süren etkinlikte öğrenciler disiplinler arası çalışma tecrübesini edinme fırsatı yakalayarak girişimciliğin temelini oluşturan iş fikri konusunda temel bilgileri edinmişlerdir.

2. Doğu Karadeniz Bölgesel Kariyer Fuarı (DOKKAF)
Paydaş Toplantısı Yapıldı

KTÜ Kariyer Merkezinin ev sahiplendiğinde 10-11 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenecek "2. DOĞU KARADENİZ BÖLGESEL KARİYER FUARI (DOKKAF)" Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda düzenlenecektir. Trabzon Teknokent'i temsilen Genel Müdürümüz Ömer KURNAZ ve TTO Uzmanımız Emre ÇOLAK'ın da katılım gösterdiği iş birliğinin geliştirilmesi amacı ile düzenlenen toplantı KTÜ Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirilmiştir.
.

Türkiye'de Melek Yatırımcılık

Melek yatırımcılığın ne olduğu, girişimcilere nasıl destek oldukları, ne kadar fon sağladıkları, şirketlere ne kadar ortak oldukları, yatırım yaptıkları sektörler, girişimcilerde aradıkları özellikler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için 24 Aralık Salı günü saat 17:30’da KTÜ TTM konferans salonunda gerçekleştirilecek “Türkiye’de Melek Yatırımcılık” konulu konferansa davetlisiniz. (Konferans tüm ilgililerin katılımına açıktır.)

Çağrılar Ve Etkinlikler

ERA PerMed 2020 Yılı Çağrısı Açıldı


BiGG+ Mentor Arayüzü Çağrısı Sonuçları Açıklandı

COST Ulusal Bilgi Günü 21 Ocak 2020'de Ankara'da Gerçekleştirilecek!

 
TÜBİTAK – ANAS Ortak Proje Çağrısı Açıldı

Bölgemiz Firmalarından Taşpınar Yazılım Spice Belgesi Aldı

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme Sistemi Belgesi, şirketin yazılım kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Belgelendirme kuruluşu, yazılım sonucu çıkan ürün ile değil o ürünün ortaya çıkmasını sağlayan süreçlerle ilgilenmektedir. Kaliteli bir yazılım, en az hata ile üretilen, kullanıcının gereksinimlerini tam olarak karşılayan, iki sorun arası olabildiğince uzun olan ve sorunların hızla giderildiği üründür.

Diğer Yayınlarımız

Trabzon Teknokent Firma Kataloğu

Teknokent Ekim E-Bülteni

TRABZON TEKNOLOJI GELIŞTIRME BÖLGESI YÖNETICI A.Ş. | ÜNIVERSITE MAH. HASTANE CAD. NO:33 | 61081 TRABZON | TÜRKIYE
© TRABZON TEKNOKENT, 2019