Web'de Göster
Sayı:2019-10-01           EKİM 2019

Trabzon Teknokent Olarak
En İyi Gelişme Gösteren Teknokent Olduk

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, Trabzon Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Altaş ve Trabzon Teknokent Genel Müdürü Ömer Kurnaz’ın katılım gösterdiği ATO Congresium’da düzenlenen 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’nde Trabzon Teknokent olarak EN İYİ GELİŞME GÖSTEREN TGB KATEGORİSİ’NDE 1. Iik ödülünü aldık. Rektörümüz ve Genel Müdürümüz 1. Iik ödülünü Sayın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın ellerinden aldılar.

4. Uluslararası İpekyolu İşadamları Zirvesi

Tarihi İpekyolu güzergahında bulunan ülkelerle Doğu Karadeniz Bölgemiz ve Trabzon ilimiz arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi, karşılıklı yatırım imkanlarının görüşülmesi, turizm ve lojistik alanlarında işbirlikleri geliştirilmesi amacıyla 3 yılda bir geleneksel olarak Trabzon ilimizde düzenlenmekte olan “Uluslararası İpekyolu İŞ Adamları Zirvesinin” 4 üncüsü 27-29 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Biz Yaptık Girişimcilik Çalıştayı

Trabzon Teknokent,Tim-TEB Girişim Evi, KTÜ Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinin desteğiyle 28 Kasım 2019 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde "Biz Yaptık" isimli Girişimcilik Çalıştayı düzenlenecektir.

Doğu Karadeniz Girişimcilik Hareketi

Tüm dünyada her yıl kasım ayında eş zamanlı olarak kutlanan Global Girişimcilik Haftası bu yıl ilk defa bölge üniversitelerinin de katılımıyla bölgesel çapta kutlanacak. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı işbirliğiyle, Trabzon TEKNOKENT ve GİPAK desteği ile KTÜ TTM tarafından organize edilen etkinlik 18-22 Kasım tarihlerinde konferans, yarışma, workshop ve paneller ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Etkinlikte Trabzon Teknokent bünyesindeki Vawtürk Enerji'nin yetkilisi İbrahim Hakkı Şenol'da konuşmacı olarak yer almaktadır.

Trabzon Teknokent'ten
Trabzon Büyükşehir Belediyesine Ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TEKNOKENT) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Altaş, Genel Müdür Ömer Kurnaz ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.

Çağrılar Ve Etkinlikler

EuroNanoMed III 2020 Yılı Çağrısı Açıldı


TÜBİTAK – QNRF (Katar Ulusal Araştırma Fonu) Akıllı Üretim İkili İşbirliği Çağrısı Başvuru Sonuçları

EuroHPC Ortak Girişimi Proje Çağrısı Duyurusu

 
Concenrated Solar Power (CSP) ERANET Cofund Çağrısı Açıldı!

Aramıza Katılan Yeni Firmalarımız!!!

Dijital Operasyon, AktaSoft ve Gekatek Teknokent Ailesine Hoş Geldiniz

Diğer Yayınlarımız

Trabzon Teknokent Firma Kataloğu

Teknokent Eylül E-Bülteni

TRABZON TEKNOLOJI GELIŞTIRME BÖLGESI YÖNETICI A.Ş. | ÜNIVERSITE MAH. HASTANE CAD. NO:33 | 61081 TRABZON | TÜRKIYE
© TRABZON TEKNOKENT, 2019